15. nov 2021

A mon ami Pierre hiir kassi ja kõrvitsaga / A Mon Ami Pierre "Halloween Mouse"

 

Ma pole tulihingeline halloween'i fänn, kuid kõrvitsad ja mustad kassid on toredad. Selle mustri autoriks on prantsuse disainer A mon ami Pierre, kes on tegevuse kahjuks lõpetanud.
Kangas on 14ct Aida, tikkimisniidid nii firmadelt DMC kui Anchor (värvivahetustega lilla ja roosa ning must). Kassi tikkisin kolme niidiga, et ikka ehe must tuleks, ülejäänud on kahe niidiga. 


Kuigi lõpptulemus on armas, siis mustriga ma täiesti rahul ei ole. Nimelt tuleks põll juhendit järgides hoopis roostekarva, nahkhiirt ja kübar olevaid tähti pole üldse olemas. Põlle jaoks valisin ise sobiva tooni ja teised probleemid saaks ka kergesti lahendatud, aga kurb, et selline eksitav pilt on pandud. Hiirel polnud suud ega kassil nina-suud ette nähtud, need tegin vaba käega juurde.


I am not hard-core Halloween fun but pumpkins and black cats are very cool. So, this pattern by A mon ami Pierre just had to be stitched. 
It is on 14ct Aida and stitched with DMC and Anchor treads (variegated pink and purple and black). Everything except the cat is done 2 over 1, cat is 3 over one.
Pattern is very cute but cover picture is misleading. Stars on the hat and bat are not charted. I also added face to the cat and mouth of the mouse. Looks cuter this way I think.
Regardless, loved stitching this one! 


Järgmise korrani!
Until next time!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails