25. dets 2020

Shimo kampsun / Shimo sweater


Mõnikord juhtub ette lõng, mis kohe tahab millekski kootud saada. Antud lõng (Yarn Bee Authentic Hand-Dyed Tonal, Cardinal Velvet värvitoonis) oli armastus esimesest silmapilgust, käisin seda poes vaikselt imetlemas ja silitamas, kuni andsin alla ja ostsin kampsunitäie ära. Mustri valik oli samuti lihtne, vaatasin Ravelrys ringi ja Shimo oli täpselt see, mida vajasin. Mulle meeldis nii lihtsus kui ülevalt alla kudumise meetod.
Kudusin kahekordse lõngaga, vardad olid vastavalt 3.5 ja 4mm. Üldjoontes järgisin õpetust, kuid minu kapsun on pikem, kui originaalis ette nähtud. Varrukaid kahandasin tihedamini ja rohkem ning jätsin ära enne soonikut oleva pitsiosa. Katsetasin ettenähtud varianti ka, aga see jäi liiga puhvis ja ei meeldinud mulle. Kokku kulus umbes seitse tokki. Lühema puhul piisanuks kuuest.

 
This yarn (Yarn Bee Authentic Hand-Dyed Tonal, Cardinal Velvet) was love at first sight. I kept going back and admireing it and finally gave in and bought enough for a sweater. Finding pattern was also easy enough, Shimo combines simple lines and top-down knitting. 
I doubled the yarn and knitted with 3.5 and 4mm needles as instructed in the pattern. Only changes I made is that my sweater is longer and sleeves have more decreases and are missing the lace detail. Original sleeves were too puffy for me.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails