28. veebr 2016

Õrnroosa beebitekk / Pink Baby BlanketHearts and Flowers Shetland Shawl

Eelmise aasta novembris sain suure üllatuse osaliseks kui mehe Hiina kolleeg mulle käsitööraamatuid saatis. Tal oli meeles, et mu mees neid Hiinas olles otsis, aga ei leidnud. Olin väga rõõmus ja liigutatud.
 

Nüüd sündis sama kolleegi perre väike tüdruk ja loomulikult kudusin ma neile beebiteki. Ikka see sama muster (Hearts and Flowers Shetland Shawl), mida ma juba eelmisel kolmel korral olen kasutanud. Ma ei saa sinna midagi parata, aga see muster meeldib mulle ning südamed sobivad beebitekile ilusti. 


Sel korral kasutasin Patonsi Beehive baby Sport lõnga ja vardaid 4.5. Lisasin väikese kaisulooma ka kingituseks juurde.


I was really surprised last November when my husband's colleague from China sent me two knitting books. He remembered that my husband tried to find some when he was in China himself but couldn't.


So, when there were news that the same colleague has a new baby girl in a family then I knitted them a baby blanket. It is the same heart-pattern (Hearts and Flowers Shetland Shawl), I have used before. I just cant help it, hearts looks so pretty and fitting to the baby blanket.  I also added small cuddle toy.


Järgmise korrani!
Until next time!

2 kommentaari:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails