28. veebr 2016

10 aastat blogipidamist / 10 Years of Blogging

Minu suureks üllatuseks avastasin blogikalendrit vaadates, et vahepeal on nii palju aega mööda läinud, et minu esimesest postitusest käsitööblogijana on möödas 10 aastat. Mäletan täpselt, millest tõuge blogi avada tuli - Isetegija lehekülg oli siis väga uus ja huvitav ning eriti just Susa blogi see, mis innustust andis. Pildil on kõige esimesed postitused. 


Selle kümnendiku sisse on mahtunud palju huvitavaid projekte, (beebi)tekke, kindaid, sokke ja pitssalle. Tagasivaadates oli kõige käsitööviljakam aasta oli 2010. See on ka aasta, mil oma blogi nime ja lehekülge vahetasin. 2012. aastal sündis teine laps ja blogistki on näha, et aega käsitöötegemiseks on vähem. 2013. aastal hakkasin pidama ka raamatublogi, kuhu kõik lahkelt oodatud olete.  
Tunnen, et olen kudujana palju edasi arenenud ja saanud julgust erinevaid tehnikaid proovida. ning nii palju huvitavaid projekte on veel ootamas. Olen selle aja jooksul kohanud ja tutvunud paljude toredate inimestega ning pean suure tänu ütlema ka Mustrimaailma rahvale. Olen tolles foorumis küll nüüd vaiksem osaline, kuid olen olemas.
Lõpetuseks, minu arvates peab käsitöö tegemine rõõmu valmistama. Tulemus polegi nii oluline, kuid kui asja tegemine sulle rõõmu ei tee, siis pole mõtet vaeva nähagi. Seega soovin teile kõigile käsitöötegemisrõõmu!

2 kommentaari:

  1. Kümme aastat on pikk aeg. Jaksu edaspidiseks!

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aitäh Arella! Kui aus olla, siis olin ja ise üllatunud, kui seda nägin. Egas muud kui sihin järgmise sünnipäeva poole. :)

      Kustuta

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails