24. dets 2015

Hingerahu kaelussall / Kennemerland Cowl

Ma ei tea, kuidas teiega lood on, aga minu jaoks on kudumine mõnikord ainuke tegevus, mis aitab tähelepanu muudelt stressipõhjustavatelt asjadelt kõrvale juhtida. See kaelussall oli just niisugune terapeutiline kudum. Esiteks pidin uue brioche tehnika selgeks saama, mis alguses tundus tohutu keeruline, aga Youtube videote abiga sain asjast lõpuks aru ja kui juba võte käpas, siis läks kudum kiiresti edasi.
Lõngaks valisin vana hea tuttava Fisherman Wooli, see naturaalse beeži ja pruuni kombinatsioon sobis mustriga ilusti kokku. Alguses proovisin ka teisi lõngu, kuid see variant oli kõige hingelähedasem. Varras oli 3.5mm, mis on peenem kui ma tavaliselt selle lõnga puhul kasutaksin, kuid keegi Youtubes soovitas võtta väiksem varras kui tavaliselt ning tal oli õigus, sest nii ei jäänud kude auguline. 
Kennemerlandi mustri juurde kuuluvad ka müts ja kindad, aga hetkel piirdun vaid kaelussalliga.


I don't know how about you but knitting is sometimes the only activity that can keep my attention away from stressful stuff. This cowl was therapeutic knit. It made me learn a new brioche technique which seemed difficult but turned out to be quite easy once I followed the instructions shown in various YouTube videos. 
This is knitted from Fisherman Wool, which has been my favorite for quite some time now. The combination of natural beige and brown seemed perfect for this pattern. I did try other yarns and combinations but dismissed them. The needle was 3.5mm, which is smaller than I would usually use for this yarn but someone in Youtube suggested to use a thinner needle while knitting brioche as it helps avoid holes. She was right.
Kennemerland pattern includes also hat and mittens but I decided to knit just the cowl for now. 


Ilusaid jõulupühi teile kõigile!
Happy Holidays to You All!

2 kommentaari:

  1. Väga väga ilus sall ja huvitav tehnika!!! Tõsi ta on, et vahel on kudumine ainus viis stressi maandada...minu puhul eriti pits, sest see nõuab täit tähelepanu.

    VastaKustuta
  2. Imeilus!
    Kudumine maandab stressi, see on tõsi :)
    Ilusat vana aasta lõppu ja toredat uut!

    VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails