30. jaan 2010

Punased roosid / Red roses

Rändlind kirjutab oma blogis pikalt ja põhjalikult sellest, milline on Kanadas lõngaga olukord, kuidas ta ikkagi otsustas oma teadmisi akrüülist ignoreerida ja mis selle tulemuseks oli. Usas on  99% müügil olevatest lõngadest samuti puhas akrüül. Ülejäänud on küll naturaalset materjali sisaldavad, kuid väga kehva värvivalikuga. Nii ma olengi internetipoodide tubli klient.

Siiski oli mul kodus olemas mõned aastad tagasi  freecycle kaudu saadud hunnik akrüüllõngu ja kuna kudumise kihk oli nii suur, et ei kannatanud uue tellitud lõngalaadungi saabumist ära oodata, otsustasin minagi oma teadmisi sellest materjalist eirata ning tulemusena astusin samasse ämbrisse.


  

Muster on pärist ajakirja Vogue Knitting Holiday 2005 numbrist, see on iseenesest  mõnus ja järgmisel korral valin ka sobiva lõnga. Olemasolevad akrüüllõnga tagavarad kasutan aga kuskil mujal ära, sest riideid sellest tõesti kududa ei saa.


Red roses for Valentine´s Day. Design and pattern from Vogue Knitting Holiday 2005 issue. It was really wrong to use acrylic yarn for this project, have to remember it for next time.

3 kommentaari:

  1. Väga ilus kudum, eriti meeldivad roosid.

    VastaKustuta
  2. väga kenad tahaks ka proovida teha aga kust saaks need mustrid

    VastaKustuta
  3. Aitäh Moonika. Muster on pärit Vogue Knitting Holiday 2005 numbrist.

    VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails