25. dets 2019

Brooke's Booksi advendikalender / Adventanimals by Brooke's Books


Selle suure tööga alustasin 2017. aasta novembris. Olin just ristpiste pärast kümne aastast pausi taasavastanud ja vahepeal suutnud unustada, et tikkimine võtab oluliselt kauem aega kui kudumine või heegeldamine. Suurejoonelistes plaanides kavandasin, et kui igas kuus kaks looma tikin, siis aasta hiljem on kindlasti valmis. Tegelikult läks kaks aastat, viimased pisted tegin käesoleva aasta detsembris. 


Mustrid on Brooke's Booksi lehel tasuta kättesaadavad (vaata freebies alla). Esmapilgul tunduvad nad üsna lihtsad, kuid tegelikult on igas pisidetaile, mida algul ei märkagi. Nii kulus mul ühe akna peale u. 8 tikkimistundi. 


Tikkisin 14ct. helesinise-hallika Aida peale, DMC niitidega. Ühe ristküliku kõrguseks tuli 9 cm. Loomad on küll ühtemoodi armsad, kuid minu vaieldamatu lemmik ei olegi sel korral mitte siil, vaid hoopis pandakaru.


Kahjuks jäi sel aastal aega napiks ning lõplikku vormistust enam teha ei jõudnud, kuid mul on ettekujutus olemas ning kõik vajalikud materjalid ka juba kokku otsitud. 2020 jõuludeks kindlasti. 


Lisan siia lõppu pildi tööst, mis lõpuks raami leidis. Klaasita, lihtne puidust raam, millele kuusepuudega paela kaunistuseks peale liimisin. 


Ilusaid pühi kõigile!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails