4. märts 2015

Uus müts / New HatEelmises postituses mainitud müts sai valmis. Õnneks läks õues uuesti külmaks, nii saab laps seda veel natuke enne kanda ka kui päris kevad kätte jõuab. 
Lõngaks Knit Picks Palette ja vardaks 2.5. Kasutatud muster on pärit Alice Starmore Fair Isle raamatust, seal oli näidis, kuidas mustrid jooksma peaksid, aga ma kohandasin seda mütsile sobivaks ja tikkisin huvitavamaks. Värvide valikul oli natuke raskusi, tahtsin nendega hakkama saada, mis mul juba kodus olemas olid ja päris ühetoonilist mütsi ka ei tahtnud. Oranž oli ootamatu lisandus, aga lõpptulemus meeldib mulle päris hästi. Poeg jäi ka rahule.


This is the hat I promised to knit. It has turned colder again so he can even wear it now. The yarn is Knit Picks Palette and needle was 2.5. The pattern is sampler from Alice Starmore Fair Isle book but I adjusted it to a hat and overstitched some areas to make it more colorful. Picking out the colors was a bit challenging as I wanted to use the yarn I already had and did not want plain blue. Adding orange was unexpected but it looks good I think. Son was happy too.


Järgmise korrani!
Until next time!4 kommentaari:

 1. Väga vahva müts. Ja oranž on minu meelest väga hea leid, lisab kenasti särtsu.

  VastaKustuta
 2. Väga ilus müts! Sellist kannaks isegi :)

  VastaKustuta
 3. Mulle ka väga meeldib.
  Tahaks ka nii ühtlaselt kirjata osata!

  VastaKustuta
 4. Suur tänu kõigile heade sõnade eest!

  VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails