1. märts 2011

Egiptuse õlasall / Cartouche Shawl

Knitty talv 2011 numbris oli imeilus punane sall. Loomulikult haaras juba värv tähelepanu, kuid lähemal vaatlusel tundus ka muster väga põnev.  Sall meeldis teistelegi ja nii saigi Mustrimaailma foorumis alguse kooskudumine.


Lõngaks on Ören Bayan Angora, mille viimati Eestis käies Jõgeva käsitööpoest ostsin. Üldiselt  mulle karvased lõngad ei meeldi, aga tookord meeldisid lõnga värv ja hind nii väga, et otsustasin siiski ära osta. Mul on hea meel, et seda tegin, sest lõnga oli väga hea kududa ja minu kardetud karvasust pole sugugi nii palju. Lõnga kulus veidi üle 2 toki. Kootud 3mm vardaga.  

See pole kudum, mida saaks kotti pista ja suvalises kohas kududa, sest vajab keskendumist ja järjehoidmist.

Suurus: 179 x 79 cm.


There is adorable red shawl in Knitty winter 2011 issue. The color catches the eye first, but also the pattern is very interesting and challenging. Other people liked it to and so they made KAL for Cartouche shawl in Mustrimaailm phorum.

Mine is knitted with 3mm needles from Ören Bayan Angora yarn, which seems based on Ravelry be quite unknown. "Furry" yarns aren't my favorite and usually I also don't buy them, but this time I decided to make an exception because both the color and price were irresistible.  It is also very nice to knit and its not that "furry" at all. I used a bit over 2skeins.

Knitting this pattern needs lots of concentration and peace. 

Size: 67' x 31'Kohtumiseni!
Until next time!

12 kommentaari:

 1. Väga kaunis tulemus! Lõngatoon ja muster sobivad väga hästi :)

  VastaKustuta
 2. Väga põnev muster, kutsus kohe lähemalt uurima. Mulle ka see mõtteviis, et lõnga hind meeldib ja kutsub ostam, väga sobib:)

  VastaKustuta
 3. Võrratu! Väga ilus sall ja kaunis muster...seda mustrit peab tõesti hoolega jälgima, aga tulemus on igati vaeva väärt.

  VastaKustuta
 4. Väga-väga ilus!

  /helesinineunistus/

  VastaKustuta
 5. Imeilus! Nii šikk muster ja värv ka väärikas. Tubli töö! :)

  VastaKustuta
 6. Ossaaa,see on üks tubli töö! Sellel mustril ikka järge ajada ei ole naljaasi..Väga ilus!

  VastaKustuta
 7. Väga ilus muster ja mahlane värv! Hea on ka lõnga kohta teada, et kõlbab.

  VastaKustuta
 8. Suur, suur aitäh kõigile kiidusõnade eest!

  VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails