7. veebr 2011

Minu uus parim sõber / My new best friend

Kerilaud oli mu majas seni täiesti puudu, sest tooli seljatugi ajas asja ära ning Usa lõngapoodides on lõngakerimise teenus olemas, st koha pealt ostad ja siis keritakse soovi korral kohe ära ka. Viimasel ajal on aga  kodust lõngakerimist nii palju olnud, et asi muutus hädavajalikuks. Nii, et palun saage tuttavaks:


Please meet my new friend. I didn't have a yarn swift in my household and also never really missed it, because I could always use the chair or winding service in local yarn store. But lately I had to do lot of yarn winding myself and it became a necessity.


Kohtumiseni!
Until next time!

8 kommentaari:

 1. See on sul üks tore abimees ja läheb vist ka pulga suuruseks kokku...aga mis mu silma kargas oli hoopis see lõng.Põnev,mis sellest tuleb..:)

  VastaKustuta
 2. Väikseks läheb kokku küll, poeg proovis juba järele :), aga lõngast tuleb (jälle) järgmine sall.

  VastaKustuta
 3. Väga lahe! Kust said (ma tean, ma tean, et nii ei ole viisakas küsida, et nii küsitake varga käest, aga ausalt, lihtsalt siiras uudishimu:D)? Ma tükkaega mõtlen, et mul võiks selline asi kodus olla. Nii tahaks. Näitasin mehele ka pilti, et näe, vot sellist tahan. Ta vaid möhhitas selle peale:)))

  VastaKustuta
 4. Ene-Ly, küsida võib ikka:) Ma vaatasin ka pikalt ringi ja leidsin lõpuks Ebay.com-st, selle müüja käest: http://shop.ebay.com/cbgerstner/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686 Tahtsin just sellist vanamoelist, mitte seda vihmavarjuna lahti käivat.

  VastaKustuta
 5. Väga kift asjapuu! Ja ilus lõng :)

  VastaKustuta
 6. Hei Monika! Mulle vaga meeldivad su kasitoo asjad.Elan Chicagos.Tahaks sinuga lahemalt tuttvaks saada.

  VastaKustuta
 7. Tere Ene,
  Ma elan Detroidi lähedal. Kirjuta siiliste@yahoo.com

  VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails