10. jaan 2011

Põdrad lumes / Moose in Snow

Michigani talveilm on äärmiselt muutlik, liikudes mõne päevaga plusskraadidest miinusteni. Külma ilma järjekordse saabumise kudusin pojale uue kampsuni.


Originaalis on see kindakiri Moose Loves Roses, ostsin mustri kindla mõttega endale kindad kududa, kuid pole veel nii kaugele jõudnud. Põdrad olid kannatlikud ja ootasid oma järge, kuid ei läinud mul ka meelest ära.


Lõngaks Jo-Ann Sensations Kashmira, musta kulus natuke üle 1 tokki, valget vähem kui 1 tokk. Kootud 4 mm vardaga. Tegin väikse kasvuvaruga, nii et peaks ka järgmisel talvel selga mahtuma.


Winter weather in Michigan  is not very stable, temperatures can change from plus to minus very fast. As we have cold weather again, I decided to kit a new sweater for my son. The pattern is Moose Loves Roses  and I purchased it with intention to knit mittens for myself, but never got so far. So, the moose were patient and waiting for their turn and now they are in the sweater. 

Yarn used is Jo-Ann Sensations Kashmira, 1 skein white and 1.5 skeins of black. Needles US 6. I knitted the sweater a bit bigger, so hopefully it will also fit next year.  Kohtumiseni!
Until next time!

17 kommentaari:

 1. Väga äge kampsun, põdrad on nii vahvad seal peal:)

  VastaKustuta
 2. Väga tore ja talvine kampsun! Laps saab mõnuga talve nautida :)

  VastaKustuta
 3. Super äge!! Nii vahva,nagu peegelpildis põtrade mustri oled leidnud..lahe:)

  VastaKustuta
 4. Mõnus kampsun! Sellised kampsid ongi need õiged, mis jäävad lapsepõlve meenutama... Enda väikesed mälestused tulid küll praegu meelde...

  VastaKustuta
 5. Oi kui ilus! Nõustun sellega, et sellised kampsunid jäävad lapsepõlvest meelde:)

  VastaKustuta
 6. Suur aitäh teile Ülle, Triinu, Kai, klaaspärlimäng, rion ja Krentu! Nii tore on teie kommentaare lugeda!

  Klaaspärlimäng ja Krentu te sõnastasite selle lapsepõlve kampsuni nii ilusti. Ma kogu aeg kududes mõtlesin, et mida see mulle meenutab. Aitäh! Loodetavasti mäletab ka minu poeg kunagi, et tal oli selline põtradega talvekampsun.

  Kai - no üks on parema kinda oma ja teine vasaku, ma panin need tõtt vaatama :)

  VastaKustuta
 7. Nii stiilne kampsun! Tõeliselt ilus! Ja mulle väga meeldib selle kauni mustri nimi :D
  /Pandamõmmi/

  VastaKustuta
 8. Mõnus kampsun1Kindlasti soe ja jääb lapsele meelde.
  Ise alustasin eelmisel aastal mehele selle kirjaga kindaid, aga tema enda süül ei suuda mina neid enam kätte võtta ja ära lõpetada:(( Ülesse harutada kah ei suuda;)

  VastaKustuta
 9. Aitäh Pandamõmmi, tore sind siin lehel näha!

  Suur tänu Tiina! ...aga koo kindad hoopis endale :), üles harutamist teen ma ka alati väga raske südamega.

  VastaKustuta
 10. Super ilus!
  Mul endal pole küll sellist kampsunit kunagi olnud, aga mõned aastad tagasi kudusin oma isale "põtradega kampsuni", sest ta rääkis vist mitu aastat, kui väga ta endale sellist soovib...
  Ja selline kampsun on ju ülisoe :)

  VastaKustuta
 11. VAU, millise m6nusa mustriga kampsun!!!!

  VastaKustuta
 12. Suur aitäh teile Monika ja lillysmuul!

  VastaKustuta
 13. Nii armas kampsun!! Muster on ka väga ilus!

  VastaKustuta
 14. Monika, mina ka seda meelt, et üks selline talvekampsun võiks olla igal poisil, mehel! Oma ainsa põtrade ja lumeräitsakatega kampsuni kudusin kunagi oma armsamale:)

  VastaKustuta
 15. Suur aitäh Heli! Mu kampsuniomanik polnud alguses eriti rahul, pidin teda rosinatega ära ostma, et ta seda selga laseks panna :), nüüd juba paneb vabatahtlikult ka.

  VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails