11. juuni 2010

Õnnelehe sall / Shamrocks Shawl

Mu kallil õel on täna sünnipäev. Postituses olev sall on tema sünnipäevakingitus. Kuna ma ise viibin ookeani taga, siis andku sall talle edasi mu soe kallistus ja head mõtted!

Lõnga leidmine oli keerulisem kui arvasin, proovisin päris mitmeid, kuni leidsin Jade Sapphire Lacey Lamb lõnga (100% villa). Seda lõnga oli lausa nauding kududa ja tulemus jäi just nii õhuline ja õrn kui ma lootsin. Kahjuks ei märganud ma poes, et tegemist pole 100gr tokiga, vaid hoopis 60gr-sega.  Sama värvitooni enam poes polnud ja tellida ei riskinud, sest ei pruugi ju täpselt sama saada. Nii jäigi sall ilma korraliku äärepitsita, hakkasin küll hoogsalt pitsi külge kuduma, kuid lõnga jätkus vaid üheks õhksilmustega reaks. Samas ei ütleks ma nüüd pilte vaadates, et see salli ilu kuidagi vähendaks.

Kootud vardaga nr. 3, suuruseks 60x121 cm.  Muster Haapsalu salli raamatust. Õnnelehekiri on valitud täiesti teadlikult, sest tal on lähiajal toimumas tähtis sündmus, milleks edu ja kordaminekut hädasti vaja. Toogu see sall sulle õnne!
Kingituse juurde lisasin ka eritellimusel valmistatud õnnitluskaardi, mille autoriks on mu sõbranna Virginie.  Kuna me mõlemad õega oleme suured vampiirikirjanduse fännid, siis on  kaart temaatiline, ühendades endas nii sünnipäeva kui ka vampiirinduse. Virginie tehtut leiab tema Etsy poekesest.My baby sister has birthday today. This is my present for her. Shawl is knitted from Jade Sapphire Lacey Lamb yarn (100% Extrafine Lambswool). It would have been nice to have more than one skein, but there wasn't any more in the store and I didn't risk to order more, because it might be the same dye lot.

Knitted with needles 2 US (3 mm). Pattern used is taken from book Haapsalu sall and is called shamrocks pattern. I hope it brings her good luck and success, as she has one very important event ahead of her.

I also added custom made birthday card. The text on a card is kind of inside joke, as me and my sister are great fans of vampire books. It is made by my friend Virginie (her work can be found in her Etsy shop. ).


Kohtumiseni!
Until next time!

8 kommentaari:

 1. Imeilus sall- armastusega kootud. :) PS! Maaliga sallipilt meeldib väga-väga!

  VastaKustuta
 2. Nii vahva kaart, esmapilgul ei tabanud ma seost vampiirindusega:),suurendades sain aru -tõesti nunnu!
  Ja väga hea ongi vahelduseks näha omamoodi tõlgendust Haapsalu sallist, Sinu salli äär muudab salli hoopis kaasegseks aksesuaariks, mis sobib lausa igasuguste rõivastega kanda!

  VastaKustuta
 3. Hehee, nii lahe kaart :))))

  Aga sall ... see on võrratu ja imepärane!!!

  VastaKustuta
 4. Haaaa, tuttav muster:) Kas pole kaunis?! Kindlasti imeilus ja rõõmustav kingitus ja sellest et ring pitsi äärde ei tulnud pole ju absoluutselt midagi!!

  VastaKustuta
 5. Suur tänu kõigile heade sõnade eest!

  Kuulsin vahepeal, et uuele omanikule ka meedis, nüüd on mu süda rahul.

  VastaKustuta
 6. Imeilus sall, ma ei tea kuidas ma selle iluduse kahe silma vahele olen jätnud. Valge ongi mul sallide juures kõige lemmikum värv.

  VastaKustuta

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails