8. märts 2010

Mõnikord ostan ma raamatuid / Sometimes I buy books


1. Knitted Lace of Estonia, Nancy Bush
Haapsalu salli või Pitsiliste koekirjade raamatu omanikele pole selles raamatus mustrite osas võibolla kuigi palju uut, hoopis põnevam oli lugeda salli kudumise tehnikat läbi teise kultuuri esindaja silmade. Väärt täiendus raamatukogule igal juhul. 

2. Continuous Cables, Melissa Leapman
Raamat täis erinevaid palmikuid koos kudumismustrite ja õpetustega, üks uhkem ja keeulisem kui teine. Sobib ideaalselt minu praegusesse palmikuvaimustusse.

3. Alice Starmore's Book of Fair Isle Knitting, Alice Starmore
Annab põhjaliku ülevaate Fair Isle kudumistehnika ajaloost, tehnikast ja mustritest. Täis värvilisi fotosid ja jooniseid. Isegi kui tehnika huvi ei paku, on tegemist lihtsalt ilusa raamatuga.

4. Great American Afgan
Knitter's Magazine 42-46 numbris ilmusid erinevate disainerite loodud ruutude mustrid, siia on need kokku koondatud. Nende hulgas on nii lihtsamaid, kui keerulisemaid, kõiki ma tulevikus kindlasti ära ei koo, kuid mõned jäid silma küll. 


These are craft books I bought on my last shopping spree. I like them all, but my personal favourites are Fair Isle Knitting and Continous Cables. Both are very informative and beautiful books.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails